Czwartek, 25 luty 2021

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…”

Na przełomie stycznia i lutego  Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie organizowało Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…” .W tym roku odbył się on w nieco innej formie.
W przeglądzie wzięło udział 11 grup z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych naszej Gminy:
  • Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojnej
  • Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej
  • Przedszkole Publiczne w Wierzbniku
  • Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie
  • Niepubliczne Przedszkole „Puchatek” w Grodkowie.
Każda grupa przygotowała  kolędę i pastorałkę. Wszystkie dzieci zasłużyły na wielkie brawa za zaangażowanie, talent i chęci…
Komisja przyznała wszystkim grupom I miejsce. Dodatkowo wyróżnienie otrzymały dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Gnojnej oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie z sal 8 i 13.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

REKRUTACJA 2021/2022

UWAGA RODZICE I OPIEKUNOWIE

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie wydaje i przyjmuje wnioski

o przyjęcie dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022
w terminie od 01.03.2021r. do 12.03.2021r.

Wniosek do pobrania ze strony internetowej przedszkola (http://pp2.grodkow.pl/) - zakładka "dla rodziców".

Wypełniony wniosek wraz z załącznikami należy składać

w sekretariacie przedszkola.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej przedszkola: www.pp2.grodkow.pl lub w sekretariacie przedszkola.

Prosimy o uważne zapoznanie się z informacjami dotyczącymi terminów, zasad i kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA
  • Data aktualizacji: 2021-02-24 22:38:06