Środa, 24 luty 2021

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…”

Na przełomie stycznia i lutego  Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie organizowało Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…” .W tym roku odbył się on w nieco innej formie.
W przeglądzie wzięło udział 11 grup z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych naszej Gminy:
  • Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojnej
  • Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej
  • Przedszkole Publiczne w Wierzbniku
  • Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie
  • Niepubliczne Przedszkole „Puchatek” w Grodkowie.
Każda grupa przygotowała  kolędę i pastorałkę. Wszystkie dzieci zasłużyły na wielkie brawa za zaangażowanie, talent i chęci…
Komisja przyznała wszystkim grupom I miejsce. Dodatkowo wyróżnienie otrzymały dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Gnojnej oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie z sal 8 i 13.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

Narodowe Czytanie
dedykacja.jpeg, dedykacja
dedykacja
list_gratuacyjny.jpeg, list_gratuacyjny
list_gratuacyjny
WhatsApp_Image_2020-11-18_at_18.42.44.jpeg, WhatsApp_Image_2020-11-18_at_18.42.44
WhatsApp_Image_2020-11-18_at_18.42.44

Szanowni Państwo!

14 września 2020 r. Przedszkole Publiczne nr 2 wzięło udział w zorganizowanym po raz dziewiąty w kraju, a po raz pierwszy w naszej placówce, Narodowym Czytaniu 2020. W tym roku była to "Balladyna" Juliusza Słowackiego.

By przystąpić do akcji propagującej zamiłowanie do polskiej literatury, zgłosiliśmy swój udział na stronie Kancelarii Prezydenta, zyskując tym samym Patronat Honorowy Pary Prezydenckiej.

Z radością i dumą pragniemy poinformować, że na ręce Pani Dyrektor wpłynęły podziękowania za uczestnictwo w tegorocznej odsłonie Narodowego Czytania 2020,  zawarte w liście od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Pana Andrzeja Dudy. Otrzymaliśmy również pamiątkowy egzemplarz "Balladyny" opatrzony własnoręcznymi podpisami Pary Prezydenckiej.

Cieszymy się niezmiernie z zainicjowanego przez nas przedsięwzięcia, w którym, wspólnie z dziećmi, wzięliśmy udział.

• Data aktualizacji: 2021-02-24 22:38:06