Środa, 24 luty 2021

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…”

Na przełomie stycznia i lutego  Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie organizowało Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda, kolęda…” .W tym roku odbył się on w nieco innej formie.
W przeglądzie wzięło udział 11 grup z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych naszej Gminy:
  • Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Gnojnej
  • Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej
  • Przedszkole Publiczne w Wierzbniku
  • Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie
  • Niepubliczne Przedszkole „Puchatek” w Grodkowie.
Każda grupa przygotowała  kolędę i pastorałkę. Wszystkie dzieci zasłużyły na wielkie brawa za zaangażowanie, talent i chęci…
Komisja przyznała wszystkim grupom I miejsce. Dodatkowo wyróżnienie otrzymały dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Gnojnej oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie z sal 8 i 13.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

Zmiany w organizacji pracy przedszkola

Ogłoszenie

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie zgodnie z wytycznymi  MEN i GIS

z dniem 1.09.2020r.  wprowadza  zmiany w organizacji pracy przedszkola

W przedszkolu przy ul. Kościuszki 4 przyprowadzanie  dzieci w godzinach porannych odbywać się będzie w następujących godzinach:

- III wejście 8:30 – 8:45

Odbierać  dziecko z przedszkola mogą tylko i wyłącznie rodzice. W szczególnych wypadkach może odebrać dziecko osoba upoważniona przez rodzica, posiadająca w dniu odbioru pisemną zgodę na odbiór dziecka  i dokument tożsamości. Odbieranie dzieci z przedszkola w godzinach popołudniowych odbywać się będzie  w następujących godzinach:

- I wyjście 13:15 -13:30

- II wyjście 14:15 – 14:30

- III wyjście  15:15 – 15:30

- IV wyjście  16:10 – 16:25

Na  terenie przedszkola obowiązuje zakaz wchodzenia rodziców i osób trzecich.

Wszelkie sprawy załatwiane będą telefonicznie w godzinach urzędowania przedszkola lub pocztą elektroniczną.

Telefon:

Przedszkole przy ul. Kościuszki 4  774155331

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie

zgodnie z wytycznymi  MEN i GIS

z dniem 1.09.2020r.  wprowadza  zmiany w organizacji pracy przedszkola

W przedszkolu przy ul. Elsnera 15  przyprowadzanie  dzieci w godzinach porannych odbywać się będzie w następujących godzinach:

- I wyjście 13:15 -13:30

- II wyjście 14:15 – 14:30

- III wyjście  15:15 – 15:30

- IV wyjście  16:10 – 16:25

Prosimy rodziców o użycie dzwonka przy drzwiach.

Telefony:

Przedszkole przy ul. Kościuszki 4  774155331

Przedszkole przy ul. Elsnera 15  502848553

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie

zgodnie z wytycznymi  MEN i GIS

z dniem 1.09.2020r.  wprowadza  zmiany w organizacji pracy przedszkola

W oddziałach przedszkolnych  przy ul. Powstańców Śl. przyprowadzanie  dzieci w godzinach porannych odbywać się będzie w następujących godzinach:

- I wyjście 14:20 -14:30

- II wyjście 15:15 – 15:30

- III wyjście  16:10 – 16:25.

Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci przy pierwszym wejściu od podwórka oznaczonym literą C  z zachowaniem wszelkich środków ostrożności  - osłona ust i nosa, maseczki również muszą mieć dzieci, które będą przechowywane w woreczkach strunowych w szafkach indywidualnych w szatni.

Przy odbieraniu rodzic powiadamia telefonicznie (tel. 502848669)  pracownika przedszkola o chęci odbioru dziecka i cierpliwie czeka przed drzwiami wejściowymi. Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z oddziału przedszkolnego wynikają i są spójne z wytycznymi dyrektora Publicznej Szkoły  Podstawowej nr 1 w Grodkowie przy ul. Powstańców Śl. 24.

Rodzic wyposażony w ochronną maseczkę przekazuje dziecko wyznaczonemu pracownikowi wyposażonemu w środki ochrony osobistej, który przejmuje dziecko, pomaga mu się rozebrać i odprowadza je do jego grupy. Tam dziecko myje ręce i pozostaje pod opieką nauczyciela.

Telefony:

Przedszkole przy ul. Kościuszki 4 -  774155331