Sobota, 19 październik 2019
II Piknik Rodzinny

W sobotnie popołudnie (26.05.2018r.) na terenie Domu Kultury odbył się kolejny już festyn rodzinny. Organizatorem tej niezapomnianej imprezy była Rada Rodziców Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie.

Festyn rozpoczął się przedstawieniem na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”, w wykonaniu nauczycieli. Dzięki humorystycznemu przedstawieniu treści bajki udało się rozbawić zarówno dzieci, jak i dorosłych, czego dowodem były gromkie brawa.

Atrakcji nie brakowało: była loteria fantowa, zawody sportowe z cennymi nagrodami, malowanie twarzy, warkoczyki, grill, lody, wata cukrowa, popcorn, domowe wypieki, licytacje, pokaz pierwszej pomocy, zabawy w pianie i wiele innych.

To, co nas ogromnie cieszy, to zaangażowanie wszystkich w tę imprezę. I mali, i duzi wraz z rodzicami jak jeden mąż walczyli, a przy okazji doskonale się bawili. Wszyscy uczestnicy zabawy z uśmiechami na twarzy przystępowali do konkurencji i w dobrych humorach je kończyli.

Na szczególną uwagę zasługuje podczas tej imprezy praca Rady Rodziców. To oni od wczesnych godzin rannych czuwali, by było wygodnie, smacznie i miło.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej radosnej imprezy.

• Data aktualizacji: 2019-10-18 15:43:23