Dla rodziców

Drodzy Nauczyciele!
Z ogromną wdzięcznością chcielibyśmy podziękować Państwu za niezwykłe zaangażowanie i starania w zachęceniu dzieci do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Na początku była miłość - moja rodzina". Wszystkie prace były przepiękne i widać w nich było ogromne zaangażowanie i miłość płynącą do swoich rodzin.
Dzięki Waszej profesjonalnej i pełnej pasji pracy, dzieci miały okazję odkryć potęgę sztuki jako narzędzia wyrażania swoich emocji, uczuć i tożsamości rodzinnej. W pracach dzieci można było zaobserwować Państwa wsparcie i mądrość, które pomogły im zrozumieć, jak ważne są więzi rodzinne i jakie korzyści płyną z otwartej komunikacji.
Ponad 4000 prac przygotowanych przez najmłodszych uczestników, sprawiło, że nasz konkurs nabrał ogromnego rozmachu, ale przede wszystkim dostarczył nam niezliczonych radości. Prace te często poruszały swoją autentycznością ukazując więzi wzajemnej miłości.
Drogie dzieci, chcemy przede wszystkim Wam podziękować za wszystkie rysunki, które do nas dotarły. Jesteśmy niezmiernie dumni z tak licznej frekwencji. Dziękujemy Wam za odwagę podjęcia tego wyzwania i podzielenia się swoimi artystycznymi przemyśleniami. Uczestnictwo w konkursie było nie tylko wyjątkowym doświadczeniem dla Was, ale także dla nas jako organizatorów, którzy mogliśmy podziwiać Waszą twórczość. W podziękowaniu za udział w konkursie, prześlemy pocztą dyplom oraz emblemat magnetyczny, który będzie przypominał Wam o tym niezwykłym wydarzeniu. Jest to również symbol Waszego wyjątkowego talentu i kreatywności.
Z wyrazami szacunku,
Wojciech Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

 do góry