Dla rodziców

Szanowni Rodzice,
Kochane Dzieci!

Za nami trudny i wymagający rok szkolny 2020/2021. Przebiegał pod znakiem pandemii    koronawirusa, ograniczeń i stosowania reżimu sanitarnego. I oto nadszedł dzień zakończenia tego roku, a dla niektórych z was – dzień zakończenia edukacji przedszkolnej. Nadchodzi czas wakacji, zasłużonego odpoczynku, wytchnienia, wyjazdów i zabaw, by nabrać energii i siły do pracy w kolejnym roku szkolnym.

W przedszkolu spotkaliście nauczycieli i opiekunów, którzy włożyli dużo serca i trudu, abyście nabyli nowych sprawności, nowych umiejętności i wiedzy, którzy uczyli, jak odróżniać dobro od zła, rzeczy ważne od błahych, którzy rozbudzali waszą ciekawość świata i wyjaśniali jego zawiłości.

Mam ogromną nadzieję, że radosne i beztroskie dni w przedszkolu wspominać będziecie wszędzie, że na dalszą drogę życia w sercach waszych pozostaną trzy czarodziejskie słowa: „proszę”, „dziękuję”, „przepraszam”, a „dzień dobry” i „do widzenia” na waszych ustach    będą zawsze.

Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do złożenia podziękowań wszystkim państwu za wytrwałą i rzetelną pracę, za serce i zaangażowanie. Dziękuję, że podejmujecie trud współpracy z przedszkolem dla dobra waszych dzieci.

Dziękuję także moim drogim nauczycielkom i pracownikom przedszkola mającym wpływ na wychowanie przedszkolaków, za to, że kształtując określone postawy dzieci, pomagając im w zdobywaniu sprawności, wyposażacie je w nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Wszystkim życzę, aby nadchodzące wakacje upływały w zdrowiu, aby były radosne, bezpieczne, pełne słońca i przygód.      

 

 

Z wyrazami szacunku

Ewa Winiarska – Dyrektor
Anna Korzeniowska – wicedyrektor
oraz Nauczyciele Przedszkola Publicznego nr 2
w Grodkowie

 do góry