Dla rodziców

Zajęcia wzbogacające ofertę edukacyjną przedszkola

ZAJĘCIA WZBOGACAJĄCE OFERTĘ EDUKACYJNĄ

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 2 W GRODKOWIE

 w roku szkolnym 2023/2024

 

Lp.

Nazwa zajęcia

Nazwisko i imię nauczyciela

Grupa/sala

Dzień tygodnia

Godzina

1.        

Kodowanie na dywanie

Biernat Beata

6 latki / sala 8

wtorek

13.30 – 14.00

2.        

Zajęcia wokalno – teatralne

Buczyńska Anna

6 latki /sala 12

poniedziałek

13.15 – 13.45

3.        

Zabawy rytmiczne  

Ćwiklik Paulina

6 latki /sala 10

wtorek

14.30 – 15.00

4.        

Zajęcia przyrodniczo – badawcze

Czaniecka Małgorzata

6 latki /sala 10

środa

13.30 – 14.00

5.        

Mandale  dla dzieci

Derewlana Jolanta

6 latki / sala 8

czwartek

13.30 – 14.00

6.        

Zajęcia muzyczno – taneczne

Didyk Kamila

4 latki / sala 6

piątek

13.30 – 14.00

7.        

Joga dla dzieci

Eliasz Roksana

6 latki / sala 8

środa

13.30 – 14.00

8.        

Kółko grafomotoryczne „Sprawne paluszki”

Gwóźdź Roksana

6 latki /sala 12

środa

13.15 – 13.45

9.        

Gry i zabawy matematyczne

Jurasz Adriana

4 latki / sala 6

wtorek

13.30 – 13.50

10.     

Ćwiczenia usprawniające grafomotorykę

i sprawność manualną

Kuka Renata

6 latki /sala 11

wtorek

13.30 – 14.00

11.     

Mali Przyrodnicy

Kwiek Renata

3 latki /sala 3

środa

13.30 – 14.00

12.     

Kółko muzyczne

Krems Izabela

6 latki / sala 8

piątek

13.30 -  14.00

13.     

Zabawy z elementem edukacji teatralnej

Łucyszyn – Duk Małgorzata

5 latki/sala 9

poniedziałek

13.30 – 14.00

14.     

„Tańczyć każdy może” - zajęcia taneczno – ruchowe

Mańka Renata

5 latki / sala 4

czwartek

13.30 – 14.00

15.     

„Pobawimy się wesoło” - zabawy muzyczno – ruchowe

Pejs Ewelina

5 latki / sala 7

wtorek

13.30 – 14.00

16.     

Zajęcia plastyczne

Romian Sylwia

4 latki / sala 5

wtorek

13.30 – 14.00

17.     

Zajęcia kreatywne Męczymy główkę

Rutkowska – Litwiniuk Violetta

6 latki /sala 12

czwartek

14.30 – 15.30

18.     

„Smacznie, zdrowo, kolorowo” – zajęcia kulinarne

Setla Barbara

4 latki / sala 5

wtorek

12.00 – 12.30

19.     

Wesoła plastyka  

Stawarz Marcelina

3 latki / sala 2

czwartek

13.30 – 14.00

20.     

Bajkoterapia

Trela Natalia

5 latki / sala 4

poniedziałek

13.30 – 14.00

21.     

Zajęcia taneczne

Urbańska Magdalena

4 latki / sala 1

piątek

14.00 – 14.30

22.     

Zajęcia manualne

Wenda Agnieszka

5 latki / sala 4

piątek

13.30 – 14.00

23.     

Zabawy muzyczno – ruchowe 

Wisła Małgorzata

3 latki / sala 1

poniedziałek

13.30 – 14.00

24.     

Joga – zajęcia relaksacyjne

Zatońska Wioletta

6 latki / sala 12

czwartek

13.30 – 14.00

25.

Zajęcia muzyczno-ruchowe

Iwona Brykner

3-łatki / sala 1

poniedziałek

13.30 – 14.00

 do góry