Dla rodziców

W roku szkolnym 2023/2024 grupy 5-latków: „Wesołe nutki”, „Misie”, „Sówki” brały udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym pt. „Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Jest to program o tematyce ekologicznej. Podczas jego realizacji zachęcano dzieci do dbania o środowisko naturalne, uczono szacunku do przyrody oraz kształtowano dobre nawyki w zakresie odżywiania oraz aktywnego spędzania czasu. Przeprowadzono pięć zajęć edukacyjnych : „Misja Przedszkole -Na tropie zmian klimatycznych”, „Misja Dom - Na tropie ekonawyków”, „Misja Sklep - Na tropie mądrych zakupów i życia w zgodzie z naturą”, „Misja Las - Na tropie roślin i zwierząt”, „Misja Zielona Energia - Na tropie odnawialnych źródeł energii”, w których dzieci bardzo chętnie i aktywnie brały udział.