Dla rodziców

24 kwietnia 2024 roku odbyła się XVII edycja Gminnego Konkursu „Przedszkolaki Tańczą” organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie. Już po raz drugi konkurs odbył się w Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki przy ul. Sienkiewicza w Grodkowie. W konkursie wzięło udział 9 grup dzieci 6-letnich z przedszkoli Gminy Grodków. Wystąpiły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Wierzbniku, Oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej, Oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kolnicy, Oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jędrzejowie, Przedszkole w Gałązczycach, 4 oddziały Przedszkola Publicznego nr 2 w Grodkowie: grupa „Jagódki”, grupa „Tygryski”, grupa „Słoneczka”, grupa „Biedroneczki”.

W tej edycji konkursu każda grupa zaprezentowała 2 tance - „Rock and roll” i „Zumba”. Piękne stroje, układy taneczne oraz zdolności dzieci zachwyciły widownię. Gratulujemy dzieciom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki XVII edycji Gminnego Konkursu „Przedszkolaki Tańczą”:

I miejsce:
Przedszkole Publiczne w Wierzbniku
Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie: grupa „Biedroneczki’

II miejsce:
Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lipowej,
Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie: grupa „Jagódki”
Oddział przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Jędrzejowie,
Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie: grupa „Słoneczka”

III miejsce:
Przedszkole Publiczne nr 2 w Grodkowie: grupa „Tygryski”
Przedszkole w Gałązczycach